V. Pupininkas: Manau 1 vieta „Žiežmariai“, 2 vieta „Sporto Centras“, 3 vieta SK „Centauras“.

V. Pupininkas: Manau 1 vieta „Žiežmariai“, 2 vieta „Sporto Centras“, 3 vieta SK „Centauras“. 125

EKL.LT: Ar esate patenkintas komandos rezultatais per tuos metus kaip egzistuojate ir ar esate patenkintas rezultatu, kurį komanda pasiekė EKL.LT reguliariajame sezone?

V.P.: Visada norisi geriau, bet treniruoti jaunimo komandą yra visiškai kitas pasaulis, palyginus su vyrų krepšiniu. Bėgant laikui komandos branduolys liko, tačiau 5 pozicijos žaidėjo trūkumas mums šiemet skaudžiai atsiliepė. Tačiau vertinant be emocijų, manau, šių metų žaidimą ir rezultatus, galima vertinti 9 balais iš 10 galimų.

EKL.LT:  Komanda neišvengė pakilimų ir nuopolių, ar tai reiškia, kad esate/buvote pilnai psichologiškai nepasiruošę?

V.P.: Pakilimų ir nuopuolių būna ir vyrų krepšinyje, o mūsų žaidimo kokybę daugiau lėmė ne psichologija, o tam tikri žaidybiniai epizodai, blogos varžybų atkarpos. Kurių, deja, jaunimo krepšinyje išvengti – neįmanoma.

EKL.LT: Kokios jūsų komandos stiprybės  ir ką norėtume pašalinti iš komandos žaidimo?

V.P.: Stiprybė tai treneris (juokiasi), o jei rimtai, žinoma tai jie patys, jų didžiulis noras žaisti krepšinį. Mes puikiai suprantame, kad neturime galimybių profesionaliai treniruotis, tačiau noras, kartais, atsveria kokybinius trūkumus. Ir labai norėčiau išspręsti centro pozicijos problemą.

EKL.LT: Ketvirtfinalio etapo varžovas – „Bauwerk Boen“.  Ar turite jau sukūrę planą kaip nugalėti gerai pažįstamą varžovą? Kaip manote kas gali lemti sėkmę šiame etape?

V.P.: Planas yra visada, tačiau jaunimui reikia kuo mažiau „kišti“ į galvas visokias strategijas, nes genialumas slypi  paprastume. Galimybes įveikti ketvirtfinalio barjerą, komandų galimybes vertinu 50 x 50. Jų pusėje aukšto lygio varžybų patirtis, mūsų ilgesnis ir lygesnis „suoliukas“.

EKL.LT: Kokios apskritai SK „Centauras“ vadovo prognozės EKL.LT atkrintamųjų etape. Kas pateks į Final 4 ir kas lips ant podiumo?

V.P.: Manau 1 vieta „Žiežmariai“, 2 vieta „Sporto Centras“, 3 vieta SK „Centauras“.

EKL.LT: Ar pritariate naujo sezono projektui – JUNTINĖS LYGOS SUKŪRIMUI?

V.P.: Vienareikšmiškai – tik teigiamai, tačiau, dar iki rudens reik surinkti komandų vadovus ir suderinti visus techninius klausimus ( nuostatai, sąmatos ir t.t.).

EKL.LT: Pabaigai keletą žodžių apie patį EKL.LT čempionatą: ar tenkino rungtynių grafikas, eiga, pateikta rungtynių informacija?

V.P.: Manau, kad buvo atliktas milžiniškas organizacinis darbas. Viskas labai gerai. Ar gali skųstis, kai rungtynėms teisėjauja NKL ar LKL teisėjai, nors klysta visi (juokiasi).

EKL.LT: Gal turite minčių kaip Elektrėnuose/ dar labiau padidinti krepšinio populiarumą?

V.P.: Turiu. Ir jeigu viskas eisis pagal planą, bet  nenoriu dabar per daug gilintis, nes kaip sako patarlė „pasidalink savo planais su Dievu....“, tai manau, kad po kokių 5-7 metų Elektrėnų krepšinį bus galima pasižiūrėti ir aukštesniam lygyje. Galiu tik visiškai atsakingai pareikšti, kad greitai  gero rezultato nebus, nes tik pas politikus „jau rytoj gyvensime geriau“, o iš tikrųjų reik daug ir kantriai dirbti norint pasiekti savo pažadėtą tikslą. Ko ir visiems linkiu.


‹ atgal
EKL © 2017

uždaryti