Marius Kaminskas neabejoja savo komandos pergale ne tik pusfinalyje, bet ir finale

Marius Kaminskas neabejoja savo komandos pergale ne tik pusfinalyje, bet ir finale 129

EKL.LT: Labas Mariau, EKL.LT pirmenybėse reguliaraus  sezono 3 etapą užbaigėte aukšta nata - nepatyrėte nei vieno pralaimėjimo, o visus varžovus nugalėjote užtikrinai. Kas lėmė tokį komandos pasirodymą?

M.K.: Sveiki, manyčiau lėmė tai, kad į paskutines 3 rungtynes susirinko beveik visi komandos nariai.

EKL.LT: Kaip vertinate savo asmeninius rezultatus šių metų čempionate, nes komandos pasirodymas galima sakyti buvo beveik tobulas .

M.K.: Savo rezultatų nesureikšminu, svarbiausia, kad komanda laimėtų.

EKL.LT: Kas lėmė, kad taip sunkiai rinkotės į rungtynes pirmoje sezono puseje?

M.K.: Tai, kad dauguma komandos narių žaidžia ne už vieną komandą ir dubliuojasi varžybos, kitų - piktos žmonos neišleidžia.

EKL.LT: Pusfinalio etapo varžovas – Kaišiadorių „Megalinija“.  Ar turite jau sukūrę planą kaip nugalėti šį grėsmingą varžovą? Kaip manote kas gali lemti sėkmę šiame etape?

M.K.:  Nors esame jau šį sezoną 3 kartus laimėję prieš „Megaliniją“, bet manau vyrams tai nesutrukdys motyvuotis rungtynėms. Svarbiausi manau yra trys žaidėjai K. Motiekaitis, T. Butkevičius ir E. Žukauskas.  Juos kiek įmanoma geriau uždengus tai ir pergalę pasiekti bus lengviau.

EKL.LT: Paspėliokime. Kaip kiekviena komanda, taip ir jūs tikitės laimėti šių metų pirmenybes, kaip manot, jei pateksite į finalą, kas bus jūsų varžovai ir kas apskritai lips ant podiumo?

M.K.:  Manau bus varžovas finale KK „Žiezmariai“, o podiumas toks 1. „Sporto Centras“; 2. KK „Žiežmariai“; 3.  „Bauwerk-Boen“.

EKL.LT: Nuo pirmos iki septintos vietos komandos iškovojo pergales 50 arba daugiau nei 50 procentų žaistų rungtynių, ka tai sako apie lygos pajėgumą? Ar esate patenkintas, kad Elektrėnai turi tokia lyga?

M.K.:  Tai rodo, kad komandų pajėgumas vienodas ir laimėti gali bet kas prieš bet ką.

EKL.LT: Kaip manote ko trūksta EKL.LT lygai? Ką norėtumėte palinkėti, ar patobulinti, ar turite kokių pastabų lygai ?

M.K.:  Norėčiau palinkėti kad kitais metais lyga prasiplėstų bent dvigubai.


‹ atgal
EKL © 2017

uždaryti