Kęstutis Kanapickas: Aš aišku tikiu mūsų komandos sėkme ketvirtfinalyje, jeigu žaisime disciplinuotą žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje.

Kęstutis Kanapickas: Aš aišku tikiu mūsų komandos sėkme ketvirtfinalyje, jeigu žaisime disciplinuotą žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. 126

EKL.LT: Laba diena Kęstuti, esate „Bauwerk-Boen“ komandos treneris, kaip vertinate savo komandos pasirodymą reguliariajame sezone?

K.K.: Sveiki visi EKL dalyviai ir sirgaliai. Mūsų komandos pasirodymas reguliariajame sezone  toks kaip ir užimta 5 vieta – vidutiniškas. Manau, kad galėjome būti aukščiau...

EKL.LT: Kurios komandos nustebino šio sezono metu? Ar esate patenkinatas komandos rezultatais po reguliaraus sezono kovų?

K.K.: Išskirčiau dvi komandas. Maloniai stebina SK „Centauras“ – prasibrovė į pagrindinę grupę, žaidžia kibų, agresyvų, tolimais metimais ir greitom atakom pagrįsta žaidimą. Nuvylė blankus „Bauwerk-Boen 2“ komandos pasirodymas. Noriu tikėt, kad antroji mūsų įmonės komanda padarys išvadas ir tinkamiau pasiruoš lemiamoms kovoms, ar bent jau kitam EKL sezonui.   

EKL.LT: Kokios yra jūsų komandos stiprybės? Ar „Bauwerk-Boen“ komanda dar turi nepanaudotų rezervų atkrintamosioms rungtynėms?

K.K.: Mūsų komandos stiprioji pusė puolimas, turim keletą aiškiai išsiskiriančių lyderių. Šiek tiek trūksta susikalbėjimo gynyboje, bet bandysim šį žaidimo aspektą pagerinti šiame lemiamajame etape. Didžiausias rezervas yra atsarginių žaidėjų suolelis, norisi didesnes energijos ir indėlio iš žaidėjų kylančių nuo suolo.

EKL.LT: Kaip vertinate savo galimybes ketvirtfinalio etape? Ar esate pajėgūs įveikti „Centauras“ komandą ir kas jūsų nuomone bus x-faktorius šiame etape?

K.K.: Aš aišku tikiu mūsų komandos sėkme ketvirtfinalyje, jeigu žaisime disciplinuotą žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Mūsų didžiausias privalumas šioje dvikovoje, manau bus patirtis.

EKL.LT: Senais laikais esate pats dalyvavęs Elektrėnų krepšinio batalijose, kaip pasikeitė Elektrėnų krepšinio lygis nuo tų laikų iki dabar ?

K.K.: Krepšinį  žaisti mokėjo, moka ir tikriausiai mokės žaisti visi lietuviai... Gal dabar yra daugiau vienodo ar panašaus lygio komandų. Džiugu, kad komandos iš Kaišiadorių rajono dalyvaudamos Elektrėnų lygoje kilstelėjo kartelę šiek tiek aukščiau.

EKL.LT: Gal turite kokį palinkėjimą mūsų lygai ? Gal matote, kur reiktu labiau pasitempti?

K.K.: EKL organizatoriams noriu palinkėti, kad graži iniciatyva ir entuziazmas neužgestų ir lyga gyvuotų ne vienerius metus. Tobulėti reikia tiek mums dalyviams, tiek ir organizatoriams – tai nesibaigiantis procesas. Mano nuomone taisytini dalykai: tvarkaraštis – gerai kad būtų sudarytas visam sezonui ir varžybos prasidėtų nustatytu laiku, sekretoriatas – laiko apskaita, lentelės apie asmeninių pražangų skaičių.  Yra graži tradicija apdovanoti geriausius turo žaidėjus, bet manyčiau reiktų pagalvoti apie konkursus varžybų metu sirgaliams, tai neabejotinai pritrauktų daugiau žiūrovų. Nepamaišytų ir šokėjų pasirodymai pertraukėlių metu:)


‹ atgal
EKL © 2017

uždaryti