„Sporto Centras“ po metų pertraukos sugrįžo į FINAL 4

„Sporto Centras“ po metų pertraukos sugrįžo į FINAL 4 124

Šios  poros dvikovos visada būna įdomios, o jose netrūksta nei emocijų, nei kietos vyriškos kovos. Paskutinėse sezono rungtynėse netrūkų įspūdingų asmeninių pasirodymų, tačiau "PGT" vyrai neprilygo savo varžovams ir pralaimėjo rezultatu 81:100 (25:22  23:28  24:14  26:19), o  Elektrėnų „Sporto Centras“ komanda po metų pertraukos sugrįžo į FINAL 4, kuriame egzaminuos KK „Megalinijos“ komandą.

Nors „PGT“ atvyko į rungtynes tik penkiese, tačiau per pirmus du kėlinius niekuo nenusileido savo varžovams ir lipo jiems ant kulnų. Po pertraukos „Sporto Centrui" nemažinant apsukų, "PGT" nelaikę tempo pradėjo dažniau klysti ir nepataikyti iš dėkingų padėčių, o toliau užtikrintai žaidę „SC“ šventė pergalę.

„SC“ komandos žaidėjas Karolis Jovaiša pataikė net 17/20 divtaškių, pelnė 42 taškus ir surinkęs 51 naudingumo balus buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Kito puikaus pasirodymo autorius - Raimondas Sadkauskas, kuris  pasižymėjo  trigubu dubliu - pelnė 17 tšk., atkovojo 13 kamuolių ir atliko net 15 rezultatyviu perdavimų. Tai tikrai retas reiškinys megėjų krepšinyje.

„PGT“ komandoje sulidžių dvigubu dubliu išsiskyrė Darius Stambrauskas, kuris pelnė 33 taškus ir atkovojo  10 kamuolių. Visvaldas Ašmena pagerino EKL.LT rezultatyvių perdavimų rekordą, atlikdamas jų net 16. Jis prie  pergalės prisidėjo  14 taškų, o bendrai surinko 28 naudingumo balus.