EKL.LT auksas be intrigos iškeliavo į Žiežmarius

EKL.LT auksas be intrigos iškeliavo į Žiežmarius 131

Dižiajame finale susitiko komandos, kurios po reguliaraus sezono užėmė atitinkamai pirmą ir antrą vietas. Visi laukę intriguojančio ir įtempto finalo turėjo nusiminti, nes traumų išretinta „Sporto Centras“ komanda nesugebėjo labiau pasipriešinti galingai atrodžiusiems KK „Žiežmariai“ krepšininkams, kurie finalines rungtynes laimėjo daugiau negu įtikinamai rezultatu 83:58 ir  tapo pirmojo Elektrėnų krepšinio lygos čempionato nugalėtojais.

Jau pirmajame kėlinyje lygos lyderiai susikrovė solidžią persvarą, kurį laimėjo 25:12. Nors antrajame kėlinyje „Sporto Centras“ šiek tiek stabilizavo savo žaidimą ir oponentų dominavimą, tačiau sumažinti skirtumo jiems nepavyko. Po dviejų kėlinių rezultatu 39:25 toliau pirmavo žiežmariškiai . Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė - trečią kėlinį laimėję 23:12, o ketvirtą baigę lygiosiomis 21:21 „Žiežmarių“ komanda pelnytai nugalėjo EKL.LT čempionate.

Čempionų gretose naudingiausiai žaidė Evaldas Černiauskas surinkęs 19 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių, Arvydas Pūras pridėjo 11 taškų.

„Sporto Centras“ gretose geriausiai atrodė R. Sadkauskas, kuris pelnė 15 tšk. Evaldas Kertenis pridėjo 12, o M. Malakauskas ir traumuotas rungtyniavęs M. Kaminskas po 10 taškų.

Finalinių rungtynių ir apdovanojimų ceremonijos akimirkos (Valentinas Leskauskas):