D. Gervicko tritaškis rungtynių gale išsaugojo "Bauwerk-Boen" trapų 2 tšk. pranašumą prieš lemiamas rungtynes 120

Rungtynių pradžioje D. Gervicko vedama „Bauwerk-Boen“ komanda iškart šovė į prieki ir susikrovė 11 tšk. persvarą jau po pirmų 10 minučių. Panašus atstumas tarp komandų laikėsi visus  tris kėlinius. Nors „Bauwerk-Boen“ surengė keletą galingų spurtų, kai turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau „Centauras“ komanda sugebėdavo sugrįžti į rungtynes. Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos ir „BB“ kamandai pirmaujant 9 taškais (78:69) „Centauras" pakilo į lemiamą šturmą, o  likus žaisti 40 sekundžių, persverė rezultatą savo naudai 81:80 ir pirmavo pirmą kartą rungtynėse. „Bauwerk-Boen“ savo paskutinės atakos metu įmetė tritaškį  ir susigrąžino trapią 2 tšk. persvarą prieš lemiamą kovą, o rungtynes laimėjo  83:81. Šioje serijoje dar niekas nebaigta ir atsakomasis šių komandų susitikimas turėtų būti ne ką mažiau intriguojantis ir atkaklus.

Nugalėtojų gretose naudingai žaidė: Darius Gervickas pelnęs 22 taškus ir surinkęs 28 naudingumo balus. Mantas Macikas pridėjo 19 tšk, o  Povilas Makūnas - 13 taškų.

„Centauras“ komandoje išsiskyrė : Simas Junevičius 17 tšk (25 naud.b.), Algirdas Rakšnys (17 tšk.;  15 naud.b.) ir Danielius Baslyk (14 tšk.).