Aiškios visos pusfinalio dalyvės, o paskutinį kelalapį iškovojo "BAUWERK-BOEN"

Aiškios visos pusfinalio dalyvės, o paskutinį kelalapį iškovojo "BAUWERK-BOEN" 128

Nuo rungtyniu pradžios „BB“ komanda stengėsi iš naudoti savo priekinės linijos pranašumą ir tai jiems puikiai pavyko per  pirmud du kėlinius, po kurių jie pirmavo 18 taškų skirtumu -  26:44. SK „Centauras“ komanda bandė grįšti į rungtynes po ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 12 taškų, tačiau tai buvo viskas ką agresyvesnio parodė "Centauras" šiame ketvirtfinalyje. Nors paskutinio kėlinio metu emocijų nesuvaldžiusi „Bauwerk-Boen“ komanda buvo nubausta trimis techininėmis pražangomis, bet savo persvarą išlaikė ir gerai sužaidę rungtynių pabaigą šventė užtikrintą pergalę, kuri garantavo paskutinį kelialapį į FINAL-4 puotą į kurią jau užkviesti KK „Žiežmariai“, "Megalinija" ir "Sporto Centras".

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mantas Macikas 27 naud. b. (18 tšk, 11 at. k. 5 rez. perdav) ir Povilas Makūnas 15 naud.b (13 tšk 9 at.k).

„Centauras“ ekipoje geriausiai pasirodė Simas Junevičius (12 tšk; 10 at.k.) ir Danielius Baslyk 9 taškai.