A. Valatkevičiaus ("PGT") pareiškimas:" Manau, kad Elektrėnų krepšininkai yra nusipelnę krepšinio arenos"

A. Valatkevičiaus ("PGT") pareiškimas:" Manau, kad Elektrėnų krepšininkai yra nusipelnę krepšinio arenos" 122

EKL.LT: Kaip susikūrė Elektrėnų „PGT“ krepšinio komanda?

A.V.: Komanda susibūrė 2013 metais, kai sugalvojome atstovauti Elektrėnų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojų čempionate. Sudalyvavus jame sulaukėme vadovybės palaikymo, jie nusprendė leisti garsinti Elektrėnų priešgaisrines gelbėjimo tarnybos komandos vardą krepšinio aikštelėje, tad nusprendėme sudalyvauti Vilniaus krepšinio lygoje. Kadangi Elektrėnų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba nėra didelė,  prie komandos pakvietėme prisidėti ir keletą pažįstamų Elektrėnų miesto krepšininkų, jie mielai sutiko mums patalkinti. Pasiekimai: Elektrėnų savivaldybės taurė: 2014-2015 m. - 3 vieta, 2015-2016 m. - 4 vieta. VKL: 2014-2015 m. ketvirtfinalis, 2015-2016 m. 6 vieta.

EKL.LT: Ar esate patenkintas komandos rezultatais per tuos metus kaip egzistuojate ir ar esate patenkintas rezultatu, kurį komanda pasiekė EKL.LT reguliariajame sezone?

A.V.: Rezultatais esame patenkinti, aišku visada norisi pasistiebti aukščiau, juk tuo ir pagrįstas sporto principas: aukščiau, stipriau, greičiau. Dėl šių metų EKL.LT pasiekimų labai nesididžiuojame, truputėlį per daug buvome atsidavę VKL lygai, todėl nespėjome pilnai sukomplektuoti komandos, bet darome tą ką galime. Vyrai visada stengiasi iš visų jėgų, o tas ir yra svarbiausia.

EKL.LT: Komanda neišvengė pakilimų ir nuopolių, ar tai reiškia, kad esate/buvote pilnai psichologiškai nepasiruošę?

A.V.: Ugniagesiai gelbėtojai savo profesijoje negali būti psichologiškai nepasiruošę, taip ir krepšinio aikštelėje,  todėl to neįvardinčiau kaip mūsų nestabilaus žaidimo priežastimi. Tokį žaidimą daugiau įtakojo nepilnas komandos sukomplektavimas, ko pasekoje ne visi žaidėjai atvykdavo į rungtynes, o kai komanda susideda iš penkių žaidėjų, kiekvienas žaidžiantis krepšinį žino kaip tai yra sunku.

EKL.LT: Kokios jūsų komandos stiprybės  ir ką norėtume pašalinti iš komandos žaidimo?

A.V.: Stiprioji mūsų pusė tikriausiai tolimi metimai, aišku šiame sezone žaisdami EKL.LT nespėjome visapusiškai to išnaudoti ir pademonstruoti, bet dar turime šiokį tokį šansą. Pašalinti norėtųsi sunkų komandos rinkimąsi į rungtynes. Šiemet taip išėjo, kad žaidžiame dvejose lygose, todėl teko sužaisti apie 40 varžybų, o  tai didelis kiekis netgi krepšinio profisionalams, todėl sunkoka viską susiderinti ir visur suspėti. Žaidėjams turintiems šeimas ir darbus kituose miestuose ar gyvenantiems ne Elektrėnuose tikrai nėra lengva. Po sezono susėsime ir aptarsime tolimesnę komandos ateitį. Manau jeigu komanda nepagausės, kitą sezoną žaisime tik vienoje lygoje, dėl to ir komandos varžybų kokybė turėtų pagerėti.

EKL.LT: Ketvirtfinalio etapo varžovas – Elektrėnų „Sporto Centras“.  Ar turite jau sukūrę planą kaip nugalėti gerai pažįstamą varžovą? Kaip manote kas gali lemti sėkmę šiame etape?

A.V.: Plano dar nesukūrėme, beto nenorėtume prieš rungtynes išduoti savo slaptų ginklų. Sėkmę lemtų jeigu susirinktų visi komandos nariai ir kiekvienas sužaistų pačias geriausias šio sezono rungtynes, tada dar tikrai galėtume pasipriešinti "Sporto Centrui".

 EKL.LT: Kokios apskritai Elektrėnų „PGT“ vadovo prognozės EKL.LT atkrintamųjų etape. Kas pateks į ir kas lips ant podiumo?

A.V.: Manau, kad Į FINAL 4 tikrai pateks KK „Žiežmariai, taip pat "Bauwerk-Boen" komanda, jeigu nepraretins traumos, ir Vievio "Žiedas", kuris kuo toliau tuo labiau demonstruoja solidų žaidimą, žinoma, jeigu visi žaidėjai susirinks į rungtynes. O ketvirtąja komanda labai norėčiau, kad taptume mes.

EKL.LT: Ar pritariate naujo sezono projektui – JUNGTINĖS LYGOS SUKŪRIMUI?

A.V.: Manau. kad pritariame, kuo daugiau komandų tuo įdomiau, be to ir krepšinio lygis nuo to tik gerėja.

EKL.LT: Pabaigai keletą žodžių apie patį EKL.LT čempionatą: ar tenkino rungtynių grafikas, eiga, pateikta rungtynių informacija?

A.V.: Manau, kad tikrai pavykęs čempionatas, kuris pakėlė Elektrėnų krepšinį į aukštesnį lygį. Vien jau ką reiškia tiesioginės video transliacijos. Tikiuosi, kad šiuo sezonu viskas nesibaigs. Linkime didžiulės stiprybės ir dar didesnės kantrybės.

EKL.LT: Gal turite minčių kaip Elektrėnuose dar labiau padidinti krepšinio populiarumą?

A.V.: Manau kad vietinė savivalda turėtų į tai atkreipti dėmesį, manau, kad Elektrėnų krepšininkai yra nusipelnę krepšinio arenos, tai tikrai išaugintų didesnį populiarumą.


‹ atgal
EKL © 2017

uždaryti